kateřina šindelářová

kateřina šindelářová

+420 603 774 007
sindelarova@absolut-design.cz

“Absolut design je společnost, kterou jsem v roce 2008 založila na základě několika důležitých momentů, které se odehrály v mém životě.

Nabyté zkušenosti, obrovská touha tvořit vše, co je krásné, energie, kterou mi práce dává a možnost tvořit něco nového a unikátního.

Během doby, po kterou jsem vytvářela tuto společnost, jsem přizvala vytvořila tým skvělých lidí a odborníků, kteří mi pomáhají zhmotnit představy a sny o vašich domovech.

Jsem specializovaná na privátní domy s nejsložitějšími technologiemi a požadavky designu interéru. Vytvářím interiéry bez hranic, plné volnosti, s důrazem na dokonalost provedení a smysl pro detail. Má touha dát lidem vysněný domov se posunula ještě dál a v roce 2018 vznikl jedinečný e-shop BeUnique (nyní ho vidíte zde spojený ve značku Absolut Design), kde se splní váš sen o dokonalém domovu.

Unikátní dekorace, a především má vlastní značka nábytku. To je něco, čeho si vážím a jsem na to velmi hrdá. Tento e-shop jsem tvořila z lásky k jedinečným produktům, o kterých jsem přesvědčena, že jinde nenajdete. Váš domov tak bude unikátní!

Perfektní servis e-shopu nespočívá pouze v nabídce produktů prémiových značek, ale i dalších služeb, mezi které patří doručení nábytkových kusů včetně montáže a nadstandardní 30denní lhůta pro vrácení zboží. Stálí klienti mohou také využít konzultace týkající se vhodné kombinace produktů e-shopu přímo se mnou.”

můj tým

— Ing. Tomáš Polák
projekce@absolut-design.cz

technická dokumentace, návrhy

— Veronika Kupková
kupkova@absolut-design.cz

vedení projektů, koordinace se stavbou

— Veronika Jordánová
jordanova@beunique.cz

cenové nabídky, objednávky, poptávky zboží, e-shop

— Matěj Šindelář
sindelar@absolut-design.cz

vizualizace 3D

— Ing. arch. Anna Vlasáková
vlasakova@absolut-design.cz

technická dokumentace, návrhy

— Radka Čížková
cizkova@absolut-design.cz

vedení projektů, koordinace se stavbou

 

— Matyáš Hradil
hradil@rembrandt.builders.cz

koordinace stavby, stavební činnost

— Ilona Vachoušková
vachouskova@absolut-design.cz

dekorace, návrhy malých projektů

0